Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Seznam členů

Seznam členů odboru drůbeže a králíků ZO ČSCH Holice

příjmení jméno adresa (ulice,č.popisné) město telefon
         
Bachurová Dagmar Horní Roveň 24 53371 Dolní Roveň 731028060
Bachura Tomáš Horní Roveň 24 53371 Dolní Roveň  
Branda Josef Vrchlického 174 53401 Holice 723171264
Brandová Hana Vrchlického 174 53401 Holice dtto
Dlouhý Vlastimil Stará Voda 23 503 51 Chlumec n.C. 604187555
Dvořáková  Michaela  Hradčanská 1085 53006 Pardubice 604587440
Flaks František Zborovská 670 53401 Holice 737134924
Flaksová Marie Zborovská 670 53401 Holice dtto
Frymlová Olga Ing Na Mušce 1030 53401 Holice 605856893
Havíř Antonín Komárov 21 533 71 D.Roveň  
Hrůšová     Eva Chvojenec 126 534 01 Holice 724675413
Kašpar Ladislav Dudychova 321 53401 Holice 604403025
Kaplan Martin Sruby 132 565 44 Sruby                 775212602
Králová Kateřina Nám.T.G.Masaryka 18 53401 Holice 607986420
Králová Simona Nám.T.G.Masaryka 18 53401 Holice 607986420
Křížová Adéla Husova 592 53401 Holice 736468499
Krpata Martin ml. Horní Ředice 70 53375 Dolní Ředice  
Krpata Miloslav Horní Ředice 70 53375 Dolní Ředice 723198003
Krupicivá Veronika Nerudova 670 53304 Sezemice 737476236
Kubelková Natálie Holubova 749 53401Holice 739181624
Kulhánek Lukáš Rokytno 74 53304 Sezemice 731681528
Lohniský Jaromír Ing. Nádražní 248          53401 Holice 731608249
Lohniská Marie Staroholická 78 53401 Holice 773656248
Novotná  Lucie Turov 59 53401 Holice 604571281
Pfeifer Matěj Trusnov 39 53401 Holice 737326837
Pfeiferová Michaela  Dolní Roveň  274 533 71 Dolní Roveň      777558708 
Přenosilová Karolína Stolany 34 53803 Stolany 773963020 
Sedláček Miloslav Hanzlova 128 53401 Holice 702207123
Sedláček Stanislav Hanzlova 128 53401 Holice  
Sedláčková Kristýna Hanzlova 128 53401 Holice 737453490
Seinerová Linda Jana Zajíce 986 530 12 Pardubice  
Slezák Zdeněk Horní Roveň  29 53371 Dolní Roveň 606229416
Syrůček Pavel Drozdice 11                         53002 Pardubice 737063422
Štěrba   František Josefská 3  534 01 Holic 605713268
Štros Josef Chvojenec 6 53401 Holice 739464094
Tomášek    Ondřej Chvojenec 13    53401 Holice 778257683 
Uhlíř Radek Podhráz 4 53401 Holice  
Weshnerová Ivana Dolní Roveň 274 533 71 Dolní Roveň  774245769

Seznam  členů  odboru  holubů  ZO ČSCH  Holice 

Čep Vladimír Staré Ždánice 91 533 44 Staré Ždánice 732530946
Daněk Miloš Erbenova 271 79001  Jeseník  
Chvojka Jiří Malá  Strana  50 50321  Stěžery  
Kašpar František nám. T.G.M.  2 53401   Holice 732547271
Kropáček Jaromír Pardubická 75 53375  D.Ředice 728254964
Krupka Jaroslav Brozany 19 53352  St. Hradiště  
Ksandr Zdeněk Spojovací  81/36,Svobodné Dvory 50311   Hr. Králové  
Nadrchal Václav Platenice 97            530 02 Moravany  775932951
Poborský Jaroslav Choteč  5 53304  Sezemice  
Rajnet Martin Dražkov  20 53304  Sezemice 606140042
Rampach Jiří Komenského 93 53401 Holice 728156490
Skutil Jaroslav Chvojenec  186 53401  Holice 732741213
Skutilová  Andrea   Chvojenec  234  534 01  Holice  MCH     
Skutilová  Iveta Gočárova Tř. 1207/19    500 02 Hradec Králové  
Šrom Josef Hrachoviště 6 53401 Holice  
Tesař Vladimír Dol.Ředice 132 53375  D.Ředice  
Uhlíř Zdeněk Choteč  21 53304  Sezemice 733208664
Vaculík Jan Poběžovice  70 53401  Holice  
Vaculíková Helena Poběžovice  70 53401  Holice  
Valenta Aleš Staroholická  449 53401  Holice 602414872
Valenta David Staroholická  449 53401  Holice 602414872
Zeman Luboš Dražkov 19                     533 04 Sezemice          737586736

  Odbor  kožešin

     
Kotfald Josef Horní  Ředice 170 533 75  D.Ředice 728 371 904
Voříšek Karel Kostěnice  143 530 02  Pardubice 602 492 363

 

Chovaná zvířata

Seznam chovaných plemen odboru drůbeže a králíků ZO ČSCH Holice
příjmení jméno králíci holubi drůbež ostatní
Bachurová Dagmar Kuní velký modrý     koza hnědá anglonubijská
Bachura Tomáš Zakrslý tříslový černý      
Branda Josef Čm činčila malá      
Brandová Hana Čm činčila malá      
Dlouhý
Vlastimil
Belgický Obr, německý obr.strakáč, velký světlý stříbřitý, vídeňský modrý
     
Dvořáková Michaela Zakrslý bílopesíkatý černý, černý strakáč sportovní      
Flaks František Kal Kalifornský      
Flaksová Marie Kal Kalifornský      
Frymlová Olga Zbím Zakrslý bílopesíkatý modrý, Zčl Zakrslý český luštič      
Havíř Antonín Belgický Obr, německý obr.strakáč, velký světlý stříbřitý, vídeňský modrý      
Kaplan Martin Siamský velký, Burgundský, Český černopesíkatý   Wyandotka stříbrně koroptví  
Kašpar Ladislav Nb Novozélandský bílý,Český černopesíkatý,Zbíč King černý a černý stříkaný    
Králová Kateřina Sportovní králík      
Králová Simona Český černopesíkatý, sportovní králík      
Krpata Martin ml. Bu burgundský      
Krpata Miloslav Bu burgundský      
Křížová Adéla Sportovní králík Japanovitý      
Kubelková Natálie Sportovní králík      
Kulhánek Lukáš Velký světlý stříbřitý   Zakrslá wyandotka  
Lohniský  Jaromír Králík Holubi vodní a hrabavé drůbež,okrasné ptactvo Koza
Novotná  Lucie     Australka Zakrslá koza holandská, Zlatý retriver, Bernský salašnický pes, Jezevčík Hladkosrstý trpasličí, kočky Ragdoll
Pfeifer Matěj  Japonský,Vídeňský modrý   Australka černá, Minorka černá, Perlička s úplným prlením, Česká krůta divoká bíle lemovaná, Husa pomořanská, Strakatá, Česká královská,  Pižmovka bílá a bílá  s černou kresbou Páv modrý
Provazník Jiří Vš Vídeňský šedý Moravský pštros žlutý    
Sedláčková Kristýna Zakrslý beran, zakrslý zaječí,sportovní králík      
Sedláček  Miloslav dtto      
Sedláček Stanislav    Český albín    
Slezák Zdeněk Tč Tříslový černý,hnědý, modrý Benešovský holub    
Syrůček Pavel Siamský velký modrý   drůbež velká hrabavá BI,AM Ovce texel
Štros Josef TS Tříbarevný strakáč,   Husa kadeřavá,Pižmovka, Kachna saská, Vlaška tříbarevná  
Weshnerová Ivana     Česká hosa, pomořanská husa, kachna pižmovka bílá a hnědá  
Seznam  chovaných plemen odboru  holubů  ZO ČSCH  Holice 
Čep Vladimír   Česká bagdeta hnědý čápek,Moravský pštros, King černý, červený bílý a černý tygr    
Daněk Miloš   Anglický dragoun    
Chvojka Jiří   Ostravské bagdety    
Kašpar František   Český stavák sedlatý žlutý a červený    
Ksandr Zdeněk   Česká bagdeta, Hýl    
Kropáček Jaromír   Česká bagdeta červená bělopruhá, hnědý a žlutý čápek     
Krupka Jaroslav   Česká bagdeta, plnobarevný čápek    
Nadrchal Václav   Benešovský bílý holub    
Poborský Jaroslav   Česká bagdeta    
Rajnet Martin   Česká bagdeta bílá a žlutá, King žlutý    
Rampach Jiří   Moravský pštros modrý, Rys modrý pruhový    
Skutil Jaroslav   King červený dominant    
Skutilová Andrea   King žlutý    
Skutilová Iveta   King andaluzie    
Šrom Josef   Německý výstavní bílý    
Tesař Vladimír     Bažant zlatý, diamantový, kachničky karolínky, mandarinky  
Uhlíř Zdeněk   Česká bagdeta,černá bělopruhá, černá šupkatá, kachničky karolinky a mandarinky    
Vaculík Jan   King dominant   andulky
Vaculíková Helena   dtto   dtto
Valenta Aleš   Český stavák sedlatý  žlutý    
Valenta David   Český stavák sedlatý modrý    
Zeman Luboš   Česká bagdeta bílá, černá šupkatá    
  Odbor  kožešin      
Kotfald Josef       nutrie
Voříšek Karel       nutrie standart
TOPlist